[(REAL-BOARD)] BILGI GÜCTÜR PAYLASTIKCA BÜYÜR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[(REAL-BOARD)] BILGI GÜCTÜR PAYLASTIKCA BÜYÜR

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Der Letzte Exorzismus 2010
İsteğinin Kabulu için Dua Icon_minitimetarafından Hades Cuma Ara. 31, 2010 11:59 am

» Recep İvedik 3 HD (Divx Kalitesinde)
İsteğinin Kabulu için Dua Icon_minitimetarafından GeZeGeN Çarş. Ara. 29, 2010 9:37 pm

» Ay Lav Yu
İsteğinin Kabulu için Dua Icon_minitimetarafından GeZeGeN Çarş. Ara. 29, 2010 8:41 pm

» Azerbaycanli Ibrahim Tatlises 100% Ibo
İsteğinin Kabulu için Dua Icon_minitimetarafından Hades Çarş. Ara. 29, 2010 6:36 pm

» Karwan gyan Ibonun Gençlık sesının aynısı
İsteğinin Kabulu için Dua Icon_minitimetarafından Hades Çarş. Ara. 29, 2010 6:11 pm

» Stronghold - Crusader
İsteğinin Kabulu için Dua Icon_minitimetarafından Hades Salı Ara. 28, 2010 10:36 am

» Knights And Merchants II: The Peasants Rebellion
İsteğinin Kabulu için Dua Icon_minitimetarafından Hades Salı Ara. 28, 2010 10:31 am

» Age of Wonders
İsteğinin Kabulu için Dua Icon_minitimetarafından Hades Salı Ara. 28, 2010 10:08 am

» Age of Empires II + Conquerors Expansion
İsteğinin Kabulu için Dua Icon_minitimetarafından Hades Salı Ara. 28, 2010 10:03 am

» Command & Conquer Red alert 2
İsteğinin Kabulu için Dua Icon_minitimetarafından Hades Salı Ara. 28, 2010 9:56 am

İsteğinin Kabulu için Dua

YazarMesaj
GeZeGeN
[Admin]
[Admin]
GeZeGeN

Doğum Tarihi : 19/02/90
Lakap : Gezegen
Rep Gücüı : 4713
Rep Puanı : 6

İsteğinin Kabulu için Dua Empty
MesajKonu: İsteğinin Kabulu için Dua   İsteğinin Kabulu için Dua Icon_minitimeSalı Kas. 16, 2010 4:37 pm

Hz. Hasen (R.A)'den rivayet edilmiştir: Semure bin Cündüp: "Sana bir hadis söyleyeyim ki, onu Resulullah (S.A.V)'dan, Hz. Ebu Bekir'den ve Hz. Ömer'den defalarca işittim.” dedi. Ben de söyle dedim. Dedi ki:
"Her kim sabah akşam:
'Allahümme ente halaktenî ve ente tehdînî ve ente tut'imunî ve ente tesgînî ve ente tümîtünî ve ente tuhyînî.
'MANASI.(Allah'ım sen beni yarattın,,sen hidayet ettin,,sen doyurursun,,sen su verirsin,sen öldürürsün ve sen diriltirsin)
der de bir şey isterse muhakkak Allah ona istediğini verir."
Resulullah (S.A.V) şöyle buyurdu: "Allah bu kelimeleri Musa (A.S)' a da vermişti. Musa (A.S) bu kelimelerle her gün yedi defa dua ederdi. Allah' tan ne isterse, muhakkak Allah da ona istediğini verirdi." (Taberani)

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dilek için Fetih Süresi
» Uykudan dinç kalkmak için
» Çok Zor İşlerin Halli için Dua
» Zor durumda kalanlar için(çok tesirli bir dua)
» İstemediğin Birinden Kurtulmak için